Konverzácie v angličtine v Bratislave

Mám viac ako sedemročné skúsenosti s konverzačnými hodinami pre klientov – jednotlivcov, ale aj skupiny. Pomohol som „rozspíkovať sa“ už nejednému spokojnému klientovi.

Ako to prebieha?

Konverzačná hodina angličtiny je spravidla monotematická, tzn. že klientovi pošlem dopredu materiál – text, ktorý sa týka dohodnutej témy. Klient si text prečíta, pozrie v slovníku slovička, ktoré nepozná a na hodine už prebieha samotná konverzácia v angličtine na vopred dohodnutú tému. Čiže improvizácia nehrozí! Hodina je tak efektívna a človek si z nej vezme maximum.

Mám učebnice a materiály?

Požívam overené učebnice, ktoré sa dajú zakúpiť v knihkupectvách. Prípadne doplňujúce materiály čerpám z internetu od akreditovaných inštitúcii ako British Council, BBC Learning English, Oxford University Press a tiež používam vlastné materiály. V prípade, že mi klient odporučí knihu, z ktorej sa mu dobre učí, viem pripraviť výučbu aj podľa nej.

Aké mám ceny?

Individuálne hodiny – 12€ za 60 minút/18€ za 90 minút
Skupinové kurzy – od 18€ za 60 minút/27€ za 90 minút (jedna skupina – maximum päť ľudí). Nie som platca DPH.

Frekvencia hodín

Aby sa želaný efekt dostavil čím skôr, odporúčam klientom mať hodiny minimálne dvakrát až trikrát týždenne plus kombinovať výučbu so samoštúdiom (počúvanie autentickej angličtiny v televízii
/rádiu/na internete/kontakt s rodeným hovorcom).

Mám nejaké referencie?

Po siedmich rokoch výučby angličtiny mám niekoľko spokojných a stálych klientov, ktorí ma odporúčajú ďalším. Na požiadanie a po ich schválení vám poskytnem kontakt a môžete sa ich priamo spýtať na ich spokojnosť s mojou prácou.
Referencie od firiem, súkromných klientov/žiakov a jazykových škôl

Chcem Vaše hodiny, čo mám robiť?

Stačí ak mi zavoláte na číslo 0902 204 754 alebo napíšete e-mail na lektor@kohn.sk a dohodneme si prvé stretnutie alebo sa spojíme cez Skype (anglictinar-blava) a určíme si ciele výučby a dohodneme ďalšie podmienky.

Chcete native speakra?

V spolupráci s partnerskou jazykovou školou viem sprostredkovať aj konverzácie s rodeným Angličanom/Američanom.

Máte otázky? Zabudol som na niečo?

Kontaktujte ma (napíšte mi email/odošlite kontaktný formulár alebo mi zavolajte)! Na telefóne som skoro stále a na emaily odpoviem do hodiny. 🙂

Máte záujem o moje konverzačné kurzy? Kontaktujte ma!

Ctím si zákony a dobré mravy, a preto dodržiavam Zásady ochrany a spracúvania osobných údajov

Súvisiace kurzy angličtiny