Hodnotenia od mojich klientov

Ing. Vladimír G., Cash Manager, IBM
S vyučovacími hodinami pána Kohna som veľmi spokojný. Doposiaľ som navštevoval rôzne jazykové školy, či súkromné hodiny, ale s pánom Kohnom som sa naučil toho najviac. Veľmi sa mi páči jeho prístup a otvorenosť počas konverzácií. Ceny za hodiny sú bezkonkurenčné.
JUDr. Anna M., matka žiaka ZŠ
S doučovaním angličtiny od pána Kohna je syn veľmi spokojný, pretože sa zlepšil v komunikácii, upevnil si gramatiku s tým, že doučovanie má nastavené potrebám a vždy je kvalitne pripravený na písomky. Pána Kohna môžem vrelo odporučiť.
Zuzana G., Customer Care Sr. Associate, Dell, s.r.o.
Marián mi pomohol pripraviť sa na jazykový pobyt v Írsku. Dal mi solídne základy, z ktorých teraz v čisto anglicky hovoriacom prostredí ťažím. Je to trpezlivý pedagóg a má rád svoju prácu, čo sa odráža aj na výsledkoch. V priebehu dvoch mesiacov mi pomohol dostať sa z nuly na jazykovú úroveň A2. Odporúčam aj chronickým začiatočníkom.
Matej H., obchodný zástupca, Laser Media, s.r.o.
Mariánove hodiny mi pomohli rozspíkovať sa. Vďaka nim som si istejší vo vyjadrovaní a pohotovejšie viem reagovať. Spolu preberáme aj slovnú zásobu obchodnej angličtiny. A vyhovuje mi tiež, že chodí ku nám priamo do firmy. Odporúčam aj vyťaženým obchodníkom.
Mgr. Michal P., CEO, Laser Media, s.r.o.
Sme s lektorom Kohnom veľmi spokojní. Je dochvilný a najviac si ceníme to, že chodí ku nám do firmy a „ušil“ každému z našich zamestnancov hodiny na mieru jeho potrebám. Odporúčame každému, kto hľadá spoľahlivého a kvalitného lektora angličtiny.
Ing. Viera H., auditorka
Marián svojím neštandardným prístupom, ktorým je snaha dať študentovi vždy niečo naviac, patril medzi mojich najobľúbenejších lektorov. Je to profesionál s charizmou a veľkým srdcom. Ďakujem mu za nové poznanie!
Daniela S., matka žiačky
Vďaka doučovaniu od pána Kohna dcéra úspešne zmaturovala z angličtiny.
Ing. Tibor S., IT programátor
Som spokojný s prácou pána Kohna. Vždy mi pripraví témy na koverzáciu. Počas anglickej konverzácie ma upozorňuje na možnosti vyjadrenia sa aj inou formou. Upozorňuje ma na výslovnosť, ako aj na gramatické chyby.
Bc. Petra P., študentka Ekonomickej univerzity v Bratislave
S Mariánom boli hodiny záživné. Pomohol mi presne v tom, v čom som sa potrebovala zorientovať a prebrali sme veľa zaujímavých tém. Vďaka nemu som zvládla urobiť certifikát na takej úrovni, ako som si zaumienila.
JUDr. Iveta Š., advokátka
Musím vyzdvihnúť pána Kohna, lebo učiť vie a učí tak, aby to nebolelo v priateľskej atmosfére.
Mgr. Michal G., manažér
S prispením pána Kohna sa mi podarilo zlepšiť sa vo vyjadrovaní v angličtine, rozšíriť si slovnú zásobu a ujasniť si anglické časy a súvislosti medzi nimi.

Ak sa Vám moje referencie páčia, vyberte si niektorý z mojich kurzov a služieb a kontaktujte ma.

Aj vy môžete ohodnotiť moju prácu. Vyplňte, prosím, formulár.

Ctím si zákony a dobré mravy, a preto dodržiavam Zásady ochrany a spracúvania osobných údajov