Hodnotenia od mojich klientov

Ing. Vladimír Greguš, Cash Manager, IBM
S vyučovacími hodinami pána Kohna som veľmi spokojný. Doposiaľ som navštevoval rôzne jazykové školy, či súkromné hodiny, ale s pánom Kohnom som sa naučil toho najviac. Veľmi sa mi páči jeho prístup a otvorenosť počas konverzácií. Ceny za hodiny sú bezkonkurenčné.
JUDr. Anna Matušková, matka žiaka ZŠ
S doučovaním angličtiny od pána Kohna je syn veľmi spokojný, pretože sa zlepšil v komunikácii, upevnil si gramatiku s tým, že doučovanie má nastavené potrebám a vždy je kvalitne pripravený na písomky. Pána Kohna môžem vrelo odporučiť.
Zuzana Gogová, Customer Care Sr. Associate, Dell, s.r.o.
Marián mi pomohol pripraviť sa na jazykový pobyt v Írsku. Dal mi solídne základy, z ktorých teraz v čisto anglicky hovoriacom prostredí ťažím. Je to trpezlivý pedagóg a má rád svoju prácu, čo sa odráža aj na výsledkoch. V priebehu dvoch mesiacov mi pomohol dostať sa z nuly na jazykovú úroveň A2. Odporúčam aj chronickým začiatočníkom.
Matej Horváth, obchodný zástupca, Laser Media, s.r.o.
Mariánove hodiny mi pomohli rozspíkovať sa. Vďaka nim som si istejší vo vyjadrovaní a pohotovejšie viem reagovať. Spolu preberáme aj slovnú zásobu obchodnej angličtiny. A vyhovuje mi tiež, že chodí ku nám priamo do firmy. Odporúčam aj vyťaženým obchodníkom.
Mgr. Michal Pevný, CEO, Laser Media, s.r.o.
Sme s lektorom Kohnom veľmi spokojní. Je dochvilný a najviac si ceníme to, že chodí ku nám do firmy a „ušil“ každému z našich zamestnancov hodiny na mieru jeho potrebám. Odporúčame každému, kto hľadá spoľahlivého a kvalitného lektora angličtiny.
Bc. Ivan Kmotrík, ml., člen predstavenstva ŠK Slovan Bratislava a Grafobal Group
Vďaka Mariánovi som si osviežil vedomosti z angličtiny. Hodiny boli dynamické a občas aj zábavné. Prebrali sme spolu veľa zaujímavých tém a upevňoval som si preberanú látku na prekladových cvičeniach.
Ing. Viera Huková, auditorka
Marián svojím neštandardným prístupom, ktorým je snaha dať študentovi vždy niečo naviac, patril medzi mojich najobľúbenejších lektorov. Je to profesionál s charizmou a veľkým srdcom. Ďakujem mu za nové poznanie!
JUDr. Terézia Kudla, advokátka
Pán Kohn mi osviežil vedomosti z angličtiny, upevnil gramatiku, pripravil ma na študijný pobyt v zahraničí – USA. Ochotne mi pomohol s prekladmi. Ušil mi hodiny na mieru mojim potrebám a zlepšil výslovnosť. Odporúčam každému, kto nemá čas chodiť do jazykových kurzov, dochádzať k lektorom a preferuje individuálny prístup a to, keď lektor príde priamo ku vám.
Mária Koladová, Martin Kršák, Zdenka Vašková, zamestnanci firmy MAI CEE Insurance Brokers
Marián Kohn nám pomohol zlepšiť si jazykové zručnosti a kompetencie. Na hodinách precvičujeme počúvanie s porozumením, hovorenie, čítanie, preklad a aj písanie, formálne aj neformálne vyjadrovanie. Domáce úlohy nás nútia pracovať s angličtinou aj mimo hodín a upevňovať si látku preberanú na hodinách. Lektora Kohna odporúčame každej firme, ktorá chce, aby sa jej zamestnanci zlepšili v jazyku a učili efektívne.
PhDr. František Rácz, manažér a podnikateľ
Na pánovi Kohnovi si vážim jeho profesionalitu a časovú flexibilitu. Anglické konverzácie sú zaujímavé a inšpiratívne. Rozšíril som si slovnú zásobu, zlepšil gramatiku a tiež ústny prejav. Pána Kohna vrelo odporúčam aj zaneprázdneným manažérom.
Daniela Szaboová, matka žiačky
Vďaka doučovaniu od pána Kohna dcéra úspešne zmaturovala z angličtiny.
Ing. Slávka Hulecová, konateľka Jazykovej školy ELFI
Pán Kohn je pre našu jazykovú školu veľkým prínosom. Dochvíľnosť, flexibilita, zodpovednosť, maximálna spoľahlivosť, príjemná atmosféra na hodinách, profesionálny a priateľský prístup, výsledkom ktorého sú spokojní klienti.
Ing. Tibor Szapu, IT programátor
Som spokojný s prácou pána Kohna. Vždy mi pripraví témy na koverzáciu. Počas anglickej konverzácie ma upozorňuje na možnosti vyjadrenia sa aj inou formou. Upozorňuje ma na výslovnosť, ako aj na gramatické chyby.
Bc. Petra Paulovičová, študentka Ekonomickej univerzity v Bratislave
S Mariánom boli hodiny záživné. Pomohol mi presne v tom, v čom som sa potrebovala zorientovať a prebrali sme veľa zaujímavých tém. Vďaka nemu som zvládla urobiť certifikát na takej úrovni, ako som si zaumienila.
JUDr. Iveta Šteffeková, advokátka
Musím vyzdvihnúť pána Kohna, lebo učiť vie a učí tak, aby to nebolelo v priateľskej atmosfére.
Mgr. Michal Gróf, manažér
S prispením pána Kohna sa mi podarilo zlepšiť sa vo vyjadrovaní v angličtine, rozšíriť si slovnú zásobu a ujasniť si anglické časy a súvislosti medzi nimi.

Ak sa Vám moje referencie páčia, vyberte si niektorý z mojich kurzov a služieb a kontaktujte ma.

Aj vy môžete ohodnotiť moju prácu. Vyplňte, prosím, formulár.